Школа краси у Вінниці Savanna Pro

menu x

Навчання перукарському мистецтву з нуля

Зовнішність людини багато в чому залежить від стану волосся і зачіски (бажано, щоб остання підходила до типу обличчя і форми голови). Люди відвідують салони краси перед святковими подіями, щоб постригтися або зробити укладку волосся. Якщо ви володієте художнім смаком і хотіли б отримати затребувану професію, то пропонуємо пройти навчання на перукаря у Вінниці. Після закінчення таких курсів, можна буде займатися улюбленою справою, здатним приносити і дохід, і задоволення.

Актуальність і перспективи працевлаштування

Навчання на перукаря
Навчання професії перукаря

У хорошого майстра – творчий підхід до роботи і завжди багато клієнтів. Не виключено, що в подальшому ви зумієте організувати власний перукарський бізнес. Приступати до занять можна з будь-якого ступеня (в тому числі, з програми для початківців). Ви дізнаєтеся, як за допомогою правильної стрижки можна відкоригувати форму обличчя, отримаєте повну інформацію про модні тенденції та класифікації зачісок.

Відвідуючи наші курси краси, ви освоїте техніки стрижок і навчитеся професійно поводитися з інструментом (щітками і гребінцями, ножицями і фенами, електричними машинками і так далі). Кожен майстер повинен вміти робити масаж голови, правильно мити, сушити і фарбувати волосся, а також укладати і моделювати зачіски. Якщо мова йде про початковий рівні підготовки, то навчання триває приблизно півтора місяця (акцент роблять на практичні заняття).

Після отримання диплому, випускник може відразу ж влаштуватися на роботу за фахом (тобто скористатися шансом для самореалізації). Якщо ви прагнете до всебічного розвитку і хотіли б мати додаткове джерело доходу, то ця освіта також стане у нагоді. Може йтися і про підвищення кваліфікації майстра, який вже має стаж роботи. Таким фахівцям перукарські курси допоможуть вдосконалити свої навички та вміння.

Програми навчання на перукаря

Якщо професія освоюється з нуля, то поділу на спеціалізації не існує: учні працюють над жіночими і чоловічими стрижками (в тому числі, за допомогою машинки), а також знайомляться з прийомами укладання. Найперші уроки є переважно теоретичними (необхідно опанувати закони пропорції і дизайну, зрозуміти, наскільки важлива правильність лінії). Після закінчення лекцій починається низка практичних занять.

Викладач поправляє помилки новачків, вислуховує питання учнів і надає вичерпні відповіді. Ви вчитеся працювати з інструментом і набираєте матеріал для свого портфоліо (це знадобиться для подальшого працевлаштування). Якщо у вас за плечима вже є базовий курс, то не виключено, що прийде час записатися на просунутий. В цьому випадку майстер глибоко освоює один з напрямків перукарського мистецтва. Отже, до проходження вузькоспеціалізованого курсу необхідно мати певну практику та базові навички.

Приблизний перелік програм навчання:

  • – весільні та вечірні зачіски (включаючи укладання феном, плойками, праскою);
  • – плетіння кіс;
  • – креативні техніки фарбування і закони колористики (в тому числі, зміна кольору і правила роботи з групами барвників);
  • – хімічна завивка;
  • – лікування пошкодженого волосся;
  • – різноманітні стрижки (наприклад, методом поінтинг і слайсинг).

Відзначимо, що школа перукарів Savanna Pro допоможе вам розвинути смак і художнє бачення, при якому кожна зачіска формує цікавий образ.

Больше записей с блога

Все записи

Оставить заявку на курс