Депіляція в домашніх умовах: всі за та проти

Гладенька, доглянута шкіра без будь-яких ознак рослинності на сьогодні для жінки є невід’ємною складовою її іміджу. Та, на жаль, волосяний покрив постійно нагадує про себе, регулярно відростаючи, а інколи з’являючись в самих небажаних місцях.

Незважаючи на появу апаратних методів боротьби з волоссям, депіляція залишається найбільш популярним серед жінок способом позбавлення від волосся. Наряду з восковою депіляцією, сьогодні швидко поширюється і шугаринг – спосіб видалення волосся за допомогою спеціально приготованої цукрової пасти.

Так як проблема знищення небажаного волосся виникає періодично, багато жінок переймаються проблемою – чи варто кожного разу відвідувати салон, доручаючи депіляцію професійному майстру, чи економити кошти, виконуючи процедуру вдома самостійно. Тож розглянемо всі «за» і «проти» домашньої депіляції по кільком основним критеріям:


  • ‣ Вартість процедури. Зазвичай жінок, що віддають перевагу домашнім методам, приваблює відсутність потреби оплати послуг майстра депіляції. Та для того, щоб виконати процедуру вдома, все ж знадобиться придбати необхідні матеріали. Економія на матеріалах буде недоречною, адже дешеві непрофесійні матеріали можуть стати причиною подразнень, алергічних реакцій, а то і пошкоджень шкіри, що можуть привести до серйозних наслідків та фінансових затрат на лікування. Придбання ж професійного набору обійдеться не набагато дешевшим, ніж відвідання салону. Це стосується і шугарингу, адже приготувати самостійно цукрову пасту потрібної консистенції зовсім непросто.
Шугаринг в салоні краси
Виконання шугарингу косметологом

  • ‣ Зручність. Деякі жінки відчувають себе незручно при необхідності оголяти певні ділянки тіла при чужій людині. Та похід в салон, це теж саме, що похід до лікаря, тож соромитись не слід. А ось обробити самостійно окремі ділянки шкіри, особливо в труднодоступних місцях, буде зовсім непросто, тож і на бездоганний результат варто не розраховувати.

  • ‣ Рівень навичок. Як би часто ви не виконували процедуру, все одно не зможете досягти рівня майстра, який виконує її кілька разів на день і володіє достатньою теоретичною та практичною базою. Тож професіонал виконає процедуру швидше, безболісніше, ефективніше, забезпечивши при цьому мінімальний рівень загрози вашому здоров’ю.

Тож, незважаючи не те, що окремі жінки все ж виконують депіляцію вдома, кількість бажаючих покластись на майстерність професіонала, не витрачаючи марно часу на засвоєння премудростей процедури,  невпинно зростає. Таким чином, потреба в майстрах депіляції завжди існує. Опанувати цю спеціальність можна, пройшовши відповідні курси.

Курси депіляції пропонує вінницький навчальний центр Savanna Pro. Всього за кілька тижнів ви оволодієте навичками роботи з різними видами воску та цукрової пасти, навчитесь вправно обробляти самі чутливі ділянки шкіри.

Навіть, якщо ви не плануєте присвятити своє подальше життя роботі в салоні краси, отримані в центрі знання та навички можуть стати непоганим джерелом додаткового заробітку.

Більше записів з блогу

Всі записи

Залишити заявку на курс