Кому підходить перманентний макіяж?

Кожна жінка прагне виглядати бездоганно. Сучасні косметичні засоби допомагають приховати недоліки та підкреслити принади, тож більшість жінок щоденно використовують макіяж, витрачаючи на його нанесення досить багато часу.

Перманентний макіяж брів

Останнім часом все більш популярним стає перманентний макіяж, здатний надати певних бажаних рис на досить тривалий час. Завдяки цій процедурі можна отримати обличчя, що виглядає гарно і природно без декоративної косметики. З його допомогою можна ефектно підкреслити контури брів, придати вустам чітких контурів та яскравості, забезпечити виразний погляд та ін.

Головною перевагою перманентного макіяжу є його стійкість. Він не змажеться і не потече в самий незручний момент. З ним можна спокійно приймати душ чи ванну, та позбутися необхідності щодня використовувати декоративну косметику до двох років.

Перманентний макіяж – це косметична процедура, котра стане кращим виходом:


  • ✏ для тих, що придають своєму зовнішньому вигляду чимале значення, але вже заморились від щоденного макіяжу;

  • ✏ для тих, хто страждає на алергію від традиційних косметичних засобів, але не хоче відмовлятись від корекції свого вигляду;

  • ✏ для тих, хто хоче виглядати гарно і впевнено, не витрачаючи при цьому зайвих коштів на якісну косметику.

Найбільш часто жінки вдаються до перманентного макіяжу таких ділянок обличчя, як:

  1. Очі. Макіяж очей зробить їх більш виразними і привабливими. Перманентна підводка очей, виконання «міжвійкового контуру» та «стрілок» дозволить створити бажаний ефект.
  2. Брови. Перманентний макіяж брів допоможе скоректувати їх форму, створивши бажану. Ця процедура підходить для тих, хто має брови світлого кольору чи негарної форми, у кого є на бровах шрами чи інші недоліки. Її застосовують люди, що втратили волосся на бровах після курсу хіміотерапії чи внаслідок алопеції та з інших причин.
  3. Губи. Процедура допоможе скоректувати форму губ, підкреслити їх чіткий контур, створити видимість їх об’єму, добавить їм яскравості, зберігаючи при цьому природній вигляд.
Зони перманентного макіяжу
Зони перманентного макіяжу

Переваги перманентного макіяжу оцінює все більше молодих дівчат, а також ділових жінок, тож в салонах краси ця послуга стає все дужче популярною. Тож майстри, виконуючі цю процедуру, завжди затребувані. Оволодіти всіма її секретами можна на спеціалізованих курсах.

Навчальний центр Savanna Pro пропонує курси перманентного макіяжу в кількох напрямках. За кілька тижнів досвідчені педагоги допоможуть оволодіти професією, яка принесе вам не тільки задоволення від роботи, а й фінансову стабільність. Диплом, який ви отримаєте після закінчення курсів, надає можливість працевлаштування не тільки на території України, а й за кордоном.

Ми запрошуємо на курси не тільки початківців, а й тих, хто вже працює за цією спеціальністю. Адже техніки татуажу постійно розвиваються, створюються нові, більш ефективні і безпечні матеріали для їх виконання. Тож на наших курсах кожен зможе почерпнути для своєї діяльності багато корисного.

Більше записів з блогу

Всі записи

Залишити заявку на курс