Курси манікюру у Вінниці

Ви навчитеся робити манікюр із елементами художнього розпису нігтів гель-лаком. Все це вже через 2,5 тижні завдяки ексклюзивному навчальному курсу всього за 2300 грн!

Курси манікюру

Перелік навчальних пакетів

Ціна: 2500 грн

Тривалість: 2,5 тижні

Ціна:2500 грн

Тривалість: 1 тиждень

Ціна: 4000 грн

Тривалість: 3 тижні

Ціна: 3000 грн

Тривалість: 1 тиждень

Ціна: 3000 грн

Тривалість: 1 тиждень

Ціна: 3500 грн

Тривалість: 1 тиждень

5 причин, чому студенти обирають навчання в Savanna Pro

  1. Навчальний досвід більше 5 років.
  2. Міжнародний диплом двома мовами (укр/англ), що дає можливість працевлаштовуватися за кордоном!
  3. Зручне місцерозташування у центрі Вінниці.
  4. Інтенсивність навчальних курсів.
  5. Основний акцент у програмі навчання зміщений на практичне відпрацювання.

Фото виконання манікюру студентами

Міні групи до 4-х чол.

Допомога із роботою

Максимум практики

Міжнародний диплом

Відгуки випускників

Залишити заявку на курс

Навчання на майстра манікюру в Вінниці

Курси манікюру в Вінниці від школи краси Savanna Pro - це можливість отримати диплом-сертифікат, що відкриває великі перспективи для працевлаштування як в нашій країни, так і за кордоном. У школі працюють досвідчені викладачі, які поетапно розкажуть вам все про професію майстра манікюру, навчать поводитися зі спеціалізованим інструментом і правильному психологічному підходу до клієнтів.

Головний акцент у навчальній програмі зроблено на отримання практичних навичок. Слухачі дізнаються про те, як необхідно обладнати робоче місце, виставляти освітлення, підбирати косметичні засоби в залежності від особливостей шкіри і стану нігтьової пластини клієнта. Також вони обов'язково опанують дизайнерську майстерність, тому зможуть не тільки наносити гель лак, але і виконувати складний дизайн нігтів.

Навчання нігтьовому сервісу проходить за спеціальною інтенсивною програмою з наданням необхідних витратних матеріалів та моделей. Наша мета - навчити основним технікам манікюру в максимально стислі терміни. Викладачі не тільки розповідають, але і показують всі нюанси роботи, перебуваючи поруч зі своїми учнями.

Навчальний центр знаходиться в центрі Вінниці, добиратися до нього вам буде зручно з різних кінців міста. Курси манікюру проводяться на регулярній основі в зручний час. Записатися можна, зателефонувавши за вказаними телефонами або заповнивши спеціальну форму на сайті.

Для кого можуть бути корисними навчальні курси манікюру?

Мотиваційних причин навчитися робити манікюр може бути безліч. Головні із них – отримати глибокі знання та професійні навички, які Ви зможете використати, застосувати для себе, своїх близьких, змінити вид діяльності або ж відкрити свою власну справу! Пройшовши курси манікюру ви отримуєте чудову можливість займатися улюбленим заняттям, що приносить не лише задоволення але і гарний дохід.