Відгуки випускників навчального центру Savanna Pro

ВСІ ВІДГУКИ Татуаж Депіляції Татуювання Візаж Нарощення вій Перукарство Манікюр Ін'єкції Воскова депіляція
“Навчалась татуажу брів технікою пудрового напилення. Мені попався дуже крутий спеціаліст - Крістіна. Я дуже їй вдячна. Хоча я працюю майстром татуажу вже більше 4 років, але скільки нового і цікавого я дізналася за цей тиждень... Рекомендую!”
Пришляк Софія
“Вирішила навчитися робити депіляції, тому що в мене дуже багато подружок, яким необхідна дана процедура. Я і сама постійно ходила до свого майстра і розуміла, як це вигідно. Обрала центр Savanna Pro, бачила в мережі багато позитивних відгуків. Дійсно, все було на найвищому рівні: професійно, чітко, всі дуже дружелюбні і привітні. Я також рекомендую навчання в Savanna Pro!"
Тодер Марія
“Мені все життя хотілося навчитися робити тату, але постійно не вистачало чогось щоб відважитись і піти на курси. І тут хлопець мені дарує подарунковий сертифікат на навчання в Savanna Pro на базовий курс татуювань. Щастя моєму не було меж! Я навчилася спочатку на штучній шкірі, а потім від простіших до складніших татуювань ми перейшли до відпрацювання на живих людях! Це просто супер, викладач пояснювала дуже зрозуміло, я навчалась і відпрацьовувала всі татуювання інструментами викладача.”
Трекова Оксана
“Після закінчення школи вирішила навчитися робити візаж, щоб мати додатковий заробіток під час навчання в університеті. Обрала школу Savanna PRO, тому що мені сподобалось, що отримаю диплом, який приймають за кордоном. У вартість вже були враховані всі матеріали й інструменти. Я внесла зазнечену суму і ні за що доплачувати чи купляти косметику мені не довелося! Курси мені сподобалися.”
Куздровська Тетяна
“Звернулася в SAVANNA PRO, тому що моя подрга колись проходила тут навчання і дуже хвалила цей заклад. Навчитись нарощувати вії я вирішила, тому що хлопець запропонував виїхати до нього в США. Курс, що я обрала включав класичне нарощення і об'ємне. Навчилась робити якісно класику і крутити ідеальні пучки:), всі заняття були практичними і всього за 1,5 тижні я опанувала нову професію. Візу мені не відкрили, але я все одно дуже рада, ці курси змінили моє життя. Рекомендую!”
Гой Мар’яна
“Навчалась на перукаря. Тепер я вмію робити все що повинен вміти справжній майстер-перукар: мити голову, робити зачіски, фарбувати волосся різними техніками (мілірування, омбре, балаяж). Опанувала чоловічі і жіночі стріжки. Одним словом, було дуже цікаво, і всім хто хоче освоїти професію перукаря, я рекомендую саме Savanna Pro.”
Іванна Романюк
“Навчалась в SAVANNA PRO на майстра манікюру. Мені потрібно було швидко навчитися, оскільки мені відкрили візу в Америку і потрібно було за місяць підготуватися до від'їзду, опанувати нову професію. Мити посуд або виконувати якусь фізичну некваліфіковану роботу в штатах я не хотіла. Тому вирішила навчитися робити нігті. Дякую викладачам за якісне навчання і адміністрації за те що зробили для мене індивідуальний графік відвідування.”
Белей Маріанна
“Щиро вдячна викладачам навчального центру SAVANNA PRO за змістовний курс з ін’єкційної косметології. Пройшла навчання мезотерапії, і зараз уже практикую по новій спеціальності. В подальшому планую розширити сферу своїх послуг, і обов’язково повернуся в центр за новими знаннями та вміннями.”
Кусік Лариса
“На курс ін’єкційної косметології в Savanna Pro потрапила майже випадково. І зараз щиро вдячна долі, що зробила цей крок. З першої хвилини я настільки захопилася навчанням, що вже не уявляю, як я могла раніше займатись чимось іншим. Поки шо практикую на подругах, і вони, до речі, дуже задоволені. Через два тижні в одному з салонів краси звільниться місце, яке пообіцяли мені. Я з нетерпінням чекаю дня, коли вийду на роботу, яку вже люблю. Дуже вдячна своїм викладачам за цікаве і таке корисне навчання.”
Мельниченко Оксана
“Був вільний тиждень, вирішила провести його з користю – записалась на курс воскової депіляції в центрі SAVANNA PRO. Хотіла просто освоїти ази депіляції, щоб не витрачати зайві кошти на процедури в салоні. Та сталося так, що невдовзі по закінченню навчання я залишилась без роботи. Тож вирішила спробувати себе в нові професії. В мене виходить. Ура! Дякую за науку.”
Табачук Аліна

Залишити заявку на курс