Відгуки випускників навчального центру Savanna Pro

ВСІ ВІДГУКИ Перукарство Нарощення вій Татуаж Депіляції Татуювання Візаж
Альбіна Бондар
Наталія
Ірина
Світлана
“Навчалась татуажу брів технікою пудрового напилення. Мені попався дуже крутий спеціаліст - Крістіна. Я дуже їй вдячна. Хоча я працюю майстром татуажу вже більше 4 років, але скільки нового і цікавого я дізналася за цей тиждень... Рекомендую!”
Пришляк Софія
“Вирішила навчитися робити депіляції, тому що в мене дуже багато подружок, яким необхідна дана процедура. Я і сама постійно ходила до свого майстра і розуміла, як це вигідно. Обрала центр Savanna Pro, бачила в мережі багато позитивних відгуків. Дійсно, все було на найвищому рівні: професійно, чітко, всі дуже дружелюбні і привітні. Я також рекомендую навчання в Savanna Pro!"
Тодер Марія
“Мені все життя хотілося навчитися робити тату, але постійно не вистачало чогось щоб відважитись і піти на курси. І тут хлопець мені дарує подарунковий сертифікат на навчання в Savanna Pro на базовий курс татуювань. Щастя моєму не було меж! Я навчилася спочатку на штучній шкірі, а потім від простіших до складніших татуювань ми перейшли до відпрацювання на живих людях! Це просто супер, викладач пояснювала дуже зрозуміло, я навчалась і відпрацьовувала всі татуювання інструментами викладача.”
Трекова Оксана
“Після закінчення школи вирішила навчитися робити візаж, щоб мати додатковий заробіток під час навчання в університеті. Обрала школу Savanna PRO, тому що мені сподобалось, що отримаю диплом, який приймають за кордоном. У вартість вже були враховані всі матеріали й інструменти. Я внесла зазнечену суму і ні за що доплачувати чи купляти косметику мені не довелося! Курси мені сподобалися.”
Куздровська Тетяна
“Звернулася в SAVANNA PRO, тому що моя подрга колись проходила тут навчання і дуже хвалила цей заклад. Навчитись нарощувати вії я вирішила, тому що хлопець запропонував виїхати до нього в США. Курс, що я обрала включав класичне нарощення і об'ємне. Навчилась робити якісно класику і крутити ідеальні пучки:), всі заняття були практичними і всього за 1,5 тижні я опанувала нову професію. Візу мені не відкрили, але я все одно дуже рада, ці курси змінили моє життя. Рекомендую!”
Гой Мар’яна
“Навчалась на перукаря. Тепер я вмію робити все що повинен вміти справжній майстер-перукар: мити голову, робити зачіски, фарбувати волосся різними техніками (мілірування, омбре, балаяж). Опанувала чоловічі і жіночі стріжки. Одним словом, було дуже цікаво, і всім хто хоче освоїти професію перукаря, я рекомендую саме Savanna Pro.”
Іванна Романюк

Залишити заявку на курс