Курси нарощування вій

Ви навчитеся методам "класичного нарощування" та створенню об’ємних пучків для нарощення "2D та 3D".  Все це вже через 2 тижні завдяки навчальному експрес-курсу всього за 2550 грн! АКЦІЯ: навчальний курс "BROW-майстра" по корекції та по фарбуванню брів фарбою та хною в ПОДАРУНОК до базового пакету!

Курси нарощення вій

Перелік навчальних пакетів

"Базовий+" (класика+ 2D об'єм)

Ціна: 3950 грн

Тривалість: 2 тижні

Ідеальний об`єм 2D-3D
«Ідеальний об'єм 2D-3D»

Ціна: 4500 грн

Тривалість: 2 дні

Velvet Volume 4D-8D
«Velvet Volume 4D-8D»

Ціна: 4500 грн

Тривалість: 2 дні

Курс Мега об`єми 9D+

«Ламінування вій»

Ціна: 2500 грн

Тривалість: 2 дні

Курс Ламінування – вій/брів
«Ламінування – вій/брів»

Ціна: 3000 грн

Тривалість: 2 дні

Ціна: 2500 грн

Тривалість: 2 дні

5 причин пройти курси в Savanna Pro

  1. Навчаємо нарощувати вії з "нуля" і підвищуємо кваліфікацію професіоналів вже більше 5 років.
  2. Видаємо диплом на двох мовах (укр/англ), що дає можливість працевлаштовуватися за кордоном!
  3. Зручне місцерозташування школи краси.
  4. Інтенсивність програми.
  5. Якісне навчання із практичним відпрацюванням на кожному занятті – гарантія якісних знань та навиків!

Фото процесу нарощення вій

Міні групи до 4-х чол.

Допомога із роботою

Максимум практики

Міжнародний диплом

Відгуки випускників

Залишити заявку на курс

Навчання нарощуванню вій у Вінниці

Нарощування вій - відносно нова процедура в індустрії краси, тому дефіцит фахівців в цій сфері досить відчутний. Школа краси Savanna Pro в Вінниці - це не тільки навчання професії лешмейкера, а й можливість працевлаштування: в нашому власному салоні краси або в закладах, з якими ми тісно співпрацюємо.

Сегмент лешмейкінгу - активно зростаючий: даною процедурою цікавиться все більше клієнток. Ефектне обрамлення додає погляду особливий магнетизм, і з нарощуванням вій не зрівняється жодна інша косметична процедура.

Наші курси по догляду за зоною очей:

  • двотижневий базовий - експрес-курс з класичного лешмейкінгу і 2D-нарощування, який є «ядром» професії. Освоївши його, можна приступати до надання послуг по нарощуванню вдома або йти працювати в салон;
  • дводенні - «підвищення кваліфікації» по формуванню ідеальних вій об'ємними пучками волосків: «Ідеальний об'єм», «Velvet Volume 4D-8D», «Мегаоб'ем»;
  • ламінування - дводенні курси по покриттю вій і брів ламінуючим складом, що забезпечує гарну форму і доглянутий вигляд;
  • «Броу-майстер» - дводенний курс по фарбуванню і корекції брів.

Курси професійного нарощування вій призначені також для практикуючих лешмейкерів, які бажають підвищити свою майстерність і освоїти нові техніки. У навчанні переважає практика - кожне заняття завершується відпрацюванням отриманих навичок.

З чого варто розпочати навчання?

Навчання по нарощуванню вій з "0" для новачка варто починати із "класики". Це метод, коли до 1-ї натуральної війки клієнтки клеїться 1-а штучна. Найважливіше навчитися основам, саме в базовому курсі ви опануєте всі головні навики. Також програма курсу включає заняття по введенню в об'єми: коли зі штучних вій скручується пучок із 2,3,4... вій. Далі цей пучок приклеюється до кожної натуральної війки. Таке нарощування називається об'ємним, а цифра біля букви "D" означає кількість війок в кожному пучку, який створює майстер. Отже, варто починати навчання із класики і поступово розвиватися, переходити до наступних по складності об'ємів.