Особливості навчання татуажу у Вінниці в школі Savanna Pro

Перманентний макіяж став надзвичайно популярним серед жінок, які догладають за своєю зовнішністю і хочуть завжди виглядати привабливо. Щоб навчитися проводити цю процедуру, потрібно довіритись професіоналам, оскільки саме вони можуть поділитися своїм досвідом та розкрити всі секрети ідеального татуажу.

Школа краси Savanna Pro у Вінниці пропонує пройти ці курси. Завдяки їм, людина стане професіоналом своєї справи. Вона навчиться робити ідеальний татуаж губ, брів, очей. А ще їй вдасться підібрати для потенційних клієнток ту форму, яка їм найбільше підходить, за що вони будуть вдячні.

Переваги відвідування школи краси Savanna Pro у Вінниці для новачків

У школі краси навчання проводиться з нуля. Курси займають небагато часу, тому на них можуть записатись студенти. Майстри приділяють увагу не лише теоретичній, а й практичній частині. Для цього вони використовують якісні розхідні матеріали та інноваційні технології. Програма навчання включає наступне:

 • асептику й антисептику під час виконання перманентного макіяжу;
 • пояснення відмінностей між мікроблейдингом та татуажем;
 • вивчення нюансів та особливостей кожної процедури;
 • розробку ескізів та корекцію асиметрії губ, брів;
 • особливості виконання татуажу маніпулою та голкою;
 • подальші правила догляду за шкірою.

Після завершення навчання випускники отримують 2 сертифікати. Вони захищені спеціальною голограмою. Пропонуються дипломи українською та англійською мовою, завдяки чому є можливість працевлаштуватись в елітні салони краси не лише України, а й за межами держави. А чому б не відкрити власну справу?

Підвищення кваліфікації – запорука успіху!

Відвідувати школу краси у Вінниці рекомендується не лише новачкам, а й вже досвідченим майстрам. Чому б не підвищити кваліфікацію? Всім відомо, що час не стоїть на місці. Завдяки активному розвитку, з’являються нові технології в сфері краси. Щоб стати відомим майстром, їх потрібно добре засвоїти. Це допоможуть зробити професіонали, що працюють в Savanna Pro. Вони ніколи не зупиняються на досягнутому.

Чому варто пройти курси татуажу?

Які переваги навчання в школі краси? Відповідь на це запитання цікавить не лише новачків, а й вже досвідчених майстрів, які бажають підвищити свою кваліфікацію. Записатись на курси варто тому, що:

 1. Їх проводить висококваліфікований майстер татуажу. Програма включає не лише теоретичну, а й практичну частину.
 2. Навчання триває недовго, але за цей час можна не лише ідеально навчитись робити перманентний макіяж, а й освоїти нові техніки.
 3. Спеціалісти використовують лише сучасні методики та сертифіковані розхідні матеріали.
 4. Навчальний досвід майстрів складає понад 5 років. Вони знаходять до кожної людини індивідуальний підхід.
 5. Після завершення навчання випускницям вручаються дипломи-сертифікати українською та англійською мовами, що дає можливість працевлаштуватись не лише в Україні, а й за її межами.
 6. Оскільки школа краси знаходиться в центрі Вінниці, сюди добиратися зручно.
 7. Доступна вартість послуг.

Люди, які завершують навчання тут, можуть в майбутньому отримувати непоганий дохід. Чому б не стати успішними? Адже ця послуга користується попитом вже багато років і ніколи не перестане бути актуальною.

Більше записів з блогу

Всі записи

Залишити заявку на курс