Курси макіяжу (візажиста)

Пройшовши курси візажиста, Ви навчитесь працювати із усіма типами шкіри, робити всі види салонного візажу. Завдяки авторській навчальній програмі Вже через 1 місяць Ви зможете стати справжнім майстром-візажистом і займатись улюбленою справою, працюючи на себе. Все це всього за 4300 грн!

Курси макіяжу

Перелік навчальних пакетів

Курс "Салонні види макіяжу"

Ціна: 4300 грн

Тривалість: 1 місяць

Курс "Майстра візажиста"

Ціна: 6500 грн

Тривалість: 1 місяць

Курс "Сам собі візажист"

Ціна: 2500 грн

Тривалість: 1 тиждень

5 переваг навчання на візажиста в Savanna Pro

  1. Навчальний досвід візажистів  5+ років.
  2. Випускники курсу макіяжу отримують пластиковий диплом із захисною голограмою на двох мовах (укр/англ). Диплом дає можливість працевлаштовуватися за кордоном!
  3. До навчальної академії зручно добиратися, оскільки вона в центрі Вінниці.
  4. Заняття максимально інтенсивні.
  5. Навчання якісною косметикою і професійними інструментами, в основі якого практичне відпрацювання.

Фото робіт студентів із курсу макіяжу

Міні групи 2-4 людини

Всі матеріали надаємо

Максимум практики

Міжнародний диплом

Відгуки випускників

Залишити заявку на курс

Навчання на візажиста в Вінниці

Курси макіяжу - це відмінна можливість придбати нову затребувану професію. Завдяки отриманим знанням фахівці зможуть створювати індивідуальні образи за допомогою макіяжу, приховувати деякі недоліки зовнішності і вигідно підкреслювати принади.

Під час занять досвідчені майстри навчать вас правильно використовувати кольорову палітру декоративних косметичних засобів з урахуванням особливостей і відтінку шкіри клієнтки. На практичних заняттях учні зможуть відпрацювати і вдосконалити навички, при цьому кількість теорії зведено до мінімуму.

Навчання на візажиста проходить в комфортних умовах, в атмосфері дружби і тепла. Кожному гарантується індивідуальний підхід, а також надаються необхідні інструменти і матеріали. Регулярно проводиться відпрацювання різних технік макіяжу на моделях, завдяки чому досягається висока майстерність наших випускників.

Після закінчення курсів видається диплом-сертифікат, з яким не виникне проблем з працевлаштуванням в Україні та за її межами.

Часто випускники рекомендують наші курси макіяжу в Вінниці своїм друзям і знайомим. Уроки візажу в Savanna Pro ведуть досвідчені викладачі, які регулярно проходять атестацію, а також постійно підвищують професійну кваліфікацію та освоюють нові методики.

Макіяж - ілюстрація

Скільки заробляють візажисти?

Навик робити макіяж необхідний кожній дівчині, жінці, яка хоче вміти підкреслити свої сильні сторони і приховати слабкі. А на послуги професійного візажиста завжди є попит через святкування урочистих подій, весіль, днів народжень, корпоративів ... Навички візажиста високо цінуються і добре оплачуються. Пройшовши курс макіяжу Ви зможете надавати послуги, як кінцевому замовнику (безпосередньо будуть звертатися до Вас), так і співпрацювати через салони краси, надаючи послуги макіяжу їх клієнтам. Дохід візажиста дуже високий і буде залежати тільки від вашого бажання і працездатності.